Sveiki

Jeigu skaitote šį tekstą, vadinasi jau esate OAKY kelionės dalis! Kelionės, kuri apima kūrybą, džiaugsmą, nuoširdų bendravimą, patogumą ir stilių, bei siekimą, kad klientas liktų laimingas!

O visa tai prasidėjo žymiai anksčiau – pradžioje buvo tik svajonės, kurios atrodė neįgyvendinamos, bet ilgą laiką nedavė ramybės. Reikėjo išlaukti tos dienos, kada supratau jog viskas, darau! Čia ir dabar! Ir visos baimės dingo. Tam didelę įtaką padarė sūnaus gimimas.

Kūriau viską mažais žingsneliais, neturėdama didelių lūkesčių, ir mėgavausi procesu. Tikslas buvo sukurti kai ką įdomaus, kažką kitokio, tai kas man patiko, o ne kažkam kitam, nesivaikiau madų. Bet kai pajutau, kad atsiranda daugybė bendraminčių apėmė neapsakomas jausmas, kurio net nesitikėjau.

Taip atsirado OAKY – stilinga, patogi apranga ir aksesuarai vaikams, bei tėveliams, kurie mėgsta derinti „outfit‘us“ su savo mažaisiais. Juk tai taip smagu!

Ačiū tiems, kas palaikė nuo pat pradžių, savo komandai, kuri padeda įgyendinti visas idėjas, ačiū visiems klientams už gražius žodžius ir atsiliepimus – tai veda pirmyn!

                                                                      OAKY įkūrėja Simona